Nasz sklep stacjonarny w Knurowie

Mapa - Knurów sklep stacjonarny Teczki-Meskie.pl
Mapa Knurowa z zaznaczoną lokalizacją sklepu stacjonarnego, w którym kupisz teczki męskie ze skóry, torby i saszetki ale również torebki damskie - Kliknij aby zobaczyć powiększenie

Sklep internetowy to tylko jedna z możliwości nabycia oferowanych przez nas produktów. Zapraszamy również do mieszczącego się w Knurowie przy ul. Księdza Koziełka 3 sklepu stacjonarnego (funkcjonuje tam nieprzerwanie od 1968 roku!). Oprócz teczek męskich oferujemy w nim również torebki damskie.

Jak dojechać do naszego sklepu stacjonarnego? Dla Klientów z okolic Gliwic i Zabrza najbardziej chyba dogodnym sposobem dotarcia będzie skierowanie się z Węzła Sośnica autostradą A1 na południe (kierunek Gorzyczki) i zjazd na węźle Knurów, na rondzie w ulicę Dworcową (w prawo). Poniższa mapka pomoże zlokalizować nasz sklep.

Zapraszamy do funkcjonującego od roku 1968 stacjonarnego sklepu w Knurowie przy ul. Księdza Koziełka 3. Oprócz teczek i toreb męskich szeroki wybór torebek damskich i portfeli.

Świetny dojazd autostradą A1 z węzła Sośnica - z Zabrza czy Gliwic to tylko kilka minut, ale również szybko dotrzeć do nas można z Rybnika czy Żor. Orientacyjne czasy dotarcia do nas z okolicznych miast autostradą A1:

  • Gliwice - 5 minut
  • Zabrze - 8 minut
  • Żory - 15 minut
  • Rybnik - 10 minut
  • Katowice - 25 minut