T5 ITA Black

Nowy produkt

Teczka o wymiarach 40x28 cm. W całości wykonano ją z włoskiej naturalnej licowej skóry bydlęcej. To najlepsza gatunkowo, bardzo wytrzymała, gruba gładka skóra. Solidna rączka, pasek dopinany do przewieszenia jest w zestawie. Ten model męskiej teczki ma 3 osobne komory oraz dwie kieszenie pod klapą. Super cena promocyjna obowiązuje tylko dla ograniczonej ilości egzemplarzy!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

299,00 zł brutto

-30,00 zł

329,00 zł brutto

Opis

Szerokość 40 cm
Wysokość 28cm
Szerokość dna 15 cm
Długość paska 90 cm
Ilość kieszeni zewnętrznych 1 (z tyłu na zamek błyskawiczny)
Ilość kieszeni wewnętrznych 2 (pod klapą - duże)
Kolor czarny
Surowiec skóra naturalna

Więcej informacji

Oryginalna włoska męska teczka o bardzo eleganckim wyglądzie, z klapą z zatrzaskiem (jest możliwość zamknięcia teczki na kluczyk). Z tyłu duża kieszeń zamykana na zamek błyskawiczny. Po odchyleniu klapy mamy dostęp do dwóch kieszeni oraz trzech osobnych przegród - pozwoli to zachować porządek wśród przenoszonych dokumentów i przedmiotów. Ta wysokiej jakości teczka biznesowa będzie, oprócz pełnienia swoich podstawowych funkcji, podkreślać styl i dobry gust noszącego ją mężczyzny. Wytrzymała skóra, solidna rączka, wysoka jakość wykonania. Pasek dopinany do przewieszenia jest w komplecie z torbą.

Produkty powiązane

Nowe produkty

  • Czarna męska teczka - aktówka
    Czarna męska teczka - aktówka

    Polska teczka męska - trójkomorowa aktówka o wymiarach 40x30 cm z paskiem dopinanym regulowanej długości do noszenia w przewieszeniu...

    129,00 zł