T1 ITA Nero

Nowy produkt

Teczka z czarnej skóry naturalnej, wymiary 40x28 cm. Klapa z zatrzaskiem zamykanym na kluczyk. Pod klapą dwie kieszenie. Z tyłu zamykana na zamek kieszeń zewnętrzna. Teczka ma trzy osobne komory. Model oczywiście mieści format A4, laptopa, segregator. Solidna rączka, na obu bokach klamry do dopięcia długiego paska (w komplecie).

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

279,00 zł brutto

-20,00 zł

299,00 zł brutto

Opis

Szerokość 40 CM
Wysokość 28 CM
Szerokość dna 13 CM
Długość paska 90 CM (dopinany)
Ilość kieszeni zewnętrznych 1
Ilość kieszeni wewnętrznych 2
Kolor czarny
Surowiec skóra naturalna

Więcej informacji

Włoska teczka męska ze skóry licowej, kolor czarny. Gruba, naturalna skóra wygląda efektownie, przy tym jest niezwykle trwała. Model ciekawie zaprojektowany: z przodu spod klapy widoczne są dwie kieszenie, z tyłu natomiast mamy dostęp do dużej kieszeni zamykanej na zamek błyskawiczny. Zapięcie teczki umieszczono na specjalnym pasku biegnącym od dołu aż do klapy.

Metalowe elementy mają kolor miedziany. Teczka prezentuje się wytwornie. Jest to produkt z najwyższej półki, zachowuje przy tym umiarkowaną cenę jak na produkt wykonany w całości z naturalnej bydlęcej grubej skóry. Ilość produktów w cenie promocyjnej jest ograniczona.

Produkty powiązane

Nowe produkty

  • Czarna męska teczka - aktówka
    Czarna męska teczka - aktówka

    Polska teczka męska - trójkomorowa aktówka o wymiarach 40x30 cm z paskiem dopinanym regulowanej długości do noszenia w przewieszeniu...

    129,00 zł