T4 ITA Nero

Nowy produkt

Jeden z najnowszych modeli teczki męskiej, którą w całości wykonano z licowej naturalnej skóry w kolorze czarnym. Klapa z zatrzaskiem (możliwość zamknięcia na kluczyk). Z tyłu zewnętrzna kieszeń. Wymiary typowe dla męskiej teczki: 40x28 cm. Teczka ma dwie osobne komory, między nimi znajduje się przegroda pełniąca funkcję dużej, zamykanej suwakiem kieszeni. Teczka sztywna, trzymająca fason.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

309,00 zł brutto

-30,00 zł

339,00 zł brutto

Opis

Szerokość 40 cm
Wysokość 28 cm
Szerokość dna 15 cm
Długość paska 90 cm
Ilość kieszeni zewnętrznych 1
Ilość kieszeni wewnętrznych 3
Kolor czarny
Surowiec skóra NATURALNA

Więcej informacji

Produkt w całości wykonany z wysokogatunkowej naturalnej skóry licowej. Teczka została wyprodukowana we Włoszech, jest nowoczesnym, świetnie prezentującym się, ekskluzywnym produktem dla wymagających mężczyzn. Klapa pokrywa 2/3 wysokości torby, pod nią znalazło się miejsce dla organizera złożonego z dwóch kieszeni oraz miejsca do przenoszenia długopisów, piór czy ołówków. Jedna z kieszeni pomyślana jako miejsce na schowanie telefonu/smartfona, zamykana jest klapką. W drugiej zmieści się np. portfel, dokumenty.

W komplecie z torbą znajduje się pasek długi, który dopiąć można do znajdujących się u góry klamer za pomocą wygodnych w użyciu metalowych karabinków. Najwyższej jakości czarna skóra naturalna, z której wykonaną opisywaną męską teczkę, oprócz walorów estetycznych cechuje się wysoką wytrzymałością.

Produkty powiązane

Nowe produkty