T2 ITA czarny

Nowy produkt

Wykonana z grubej, sztywnej, naturalnej licowej skóry włoska męska teczka w kolorze czarnym. Elementy metalowe mają kolor miedziany. Wymiary zewnętrzne 40x28 cm. Pod klapą, którą zamykać można kluczykiem, znajdują się dwie kieszenie. Z tyłu zewnętrzna, zamykana zamkiem błyskawicznym.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

289,00 zł brutto

-40,00 zł

329,00 zł brutto

Opis

Szerokość 40 cm
Wysokość 28 cm
Szerokość dna 15 cm
Długość paska 90 cm
Ilość kieszeni zewnętrznych 1 (z tyłu), 2 pod klapą
Kolor czarny
Surowiec skóra naturalna

Więcej informacji

Teczka zaprojektowana i wykonana we Włoszech z wysokogatunkowych naturalnych, wytrzymałych, grubych skór naturalnych. Powierzchnia skóry gładka, połyskująca, łatwa w konserwacji i czyszczeniu. Model bardzo pojemny, wnętrze podzielono na trzy osobne komory, dzięki temu łatwiejszy będzie dostęp do przenoszonych przedmiotów/dokumentów.

Model niezwykle elegancki. Klapa wycięta charakterystycznie, pod nią są dwie duże kieszenie. Z tyłu podręczna, duża kieszeń zewnętrzna, która zamykana jest zamkiem błyskawicznym. Bardzo solidny uchwyt obciągnięty skórą naturalną na zewnątrz. W komplecie z teczką dostarczany jest długi pasek do przewieszenia oraz kluczyk do zamka w zatrzasku klapy.

Nowe produkty

  • Czarna męska teczka - aktówka
    Czarna męska teczka - aktówka

    Polska teczka męska - trójkomorowa aktówka o wymiarach 40x30 cm z paskiem dopinanym regulowanej długości do noszenia w przewieszeniu...

    129,00 zł