DJM 01 - BLACK

Nowy produkt

Saszetka na długim pasku do przewieszenia - nowoczesna, oryginalna torebka o wymiarach 13x18 cm marki David Jones z trzema kieszeniami zewnętrznymi, jedną wewnątrz. Wykonana z wysokiej jakości odpornej na wilgoć i wycieranie nowoczesnej tkaniny stworzonej specjalnie do szycia wytrzymałych toreb męskich. Wysyłka GRATIS! Specjalna PROMOCJA!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

69,00 zł brutto

-30,00 zł

99,00 zł brutto

Opis

Szerokość 13 cm
Wysokość 18 cm
Szerokość dna 3 cm
Długość paska 150 cm (regulacja)
Ilość kieszeni zewnętrznych 3
Ilość kieszeni wewnętrznych 1
Kolor czarny
Surowiec nowej generacji tkanina

Więcej informacji

Torebka/saszetka męska w kolorze czarnym. Z przodu emblemat David Jones, kieszeń zamykana suwakiem i druga - bez zamknięcia. Z tyłu trzecia z zewnętrznych kieszeni. Regulowany pasek może mieć maksymalnie 150 cm długości. W komplecie specjalny karabinek, dzięki któremu saszetkę możemy przywiesić na przykład do szlufki spodni. Model ma wielkość umożliwiającą schowanie portfela, dokumentów, kluczy, czyli wszystkich tych przedmiotów, które normalnie chowamy w kieszeniach - dzięki opisywanej torebce wszystkie te rzeczy znajdą się w jednym miejscu.

Produkty powiązane

Nowe produkty

  • Czarna męska teczka - aktówka
    Czarna męska teczka - aktówka

    Polska teczka męska - trójkomorowa aktówka o wymiarach 40x30 cm z paskiem dopinanym regulowanej długości do noszenia w przewieszeniu...

    129,00 zł